EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2018

Промышленность в ФОКУСЕ, журнал

Україна, 61072, Харків
вул. 23 Серпня, 40
тел./факс: +380 57 345-22-95
моб.: +380 99 189-66-25
+380 96 938-73-86
e-mail: shef@vfocuse.com.ua,
po.reklama@ukr.net
web: http://www.vfocuse.com.ua

Інформаційно-аналітичний міжнародний технічний журнал «Промышленность в ФОКУСЕ» активно допомагає своїм партнерам: передплатникам (директори найбільших промислових підприємств України, головні фахівці технічних підрозділів заводів, керівники середніх і малих підприємств), рекламодавцям – всім читачам – успішно вирішувати нагальні виробничі питання, знаходити ділових партнерів, ринки збуту, цілеспрямовано вкладати оборотні кошти.
Участь практично у всіх промислових виставках, конференціях, семінарах, спілкування з відвідувачами цих заходів дозволяє редакції постійно тримати руку на пульсі промислового життя України, а також дає можливість дізнатися повсякденні труднощі і проблеми, пов’язані з веденням виробництва. Такого роду діалог дає можливість колективу редакції «Промисловість в ФОКУСІ» висвітлювати на сторінках журналу актуальні питання, що цікавлять читачів.
Безсумнівно, журнал «Промисловість в ФОКУСІ» для Вас – це найбільш вдалий спосіб спілкування з партнерами в межах України і за її рубежами.