EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

Макел Україна, ТОВ

Україна, 04209, Київ
вул. Богатирська, 11
тел.: +380 44 359-08-16
факс: +380 44 359-08-17
e-mail: info@makel.ua
web: http://www.makel.ua

«Група компаній «MAKEL», що володіє виробничими комплексами, обладнаними за останніми технологіями, та найрозвиненішою лабораторією у своїй галузі, на сьогоднішній день експортує свій товар в більш ніж 40 країн світу. Продовжує успішно розвивати свою продукцію, виготовлену за принципами новітнього виробництва.
Компанія «MAKEL», що почала свій шлях у 1977 році, залишаючись вірною своїм комерційним принципам і демонструючи упевнений ріст, надаючи своїм торговим партнерам і кінцевим споживачам широкий асортимент якісної та естетичної продукції за найбільш вигідними цінами, стрімко рухається по шляху до досягнення мети — стати компанією світового значення.
Компанія ТОВ «Макел Україна» яка представляє інтереси групи компаній «MAKEL» в Україні почала свою діяльність з початку 2015 р. і вже на сьогоднішній день забезпечує якісну дистрибьюцию в основних регіонах України через своїх партнерів.
Дистрибуцію по західному регіону України забезпечує наш надійний торговий партнер компанія ТзОВ «АРКТИКА-ЗАХІД», яка реалізовує весь асортимент нашої продукції з 2016 р.