EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2018

Львівський електроламповий завод «ІСКРА», ПрАТ

Україна, 79066, Львів
вул. Вулецька, 14
тел.: +380 32 245-43-30
факс: +380 32 245-43-29
e-mail: info@iskra.com.ua
web: http://www.iskra.com.ua

Від моменту заснування ПрАТ «Львівський електроламповий завод «ІСКРА» пройшла шлях довжиною у сорок п’ять років. За цей час вона стала потужною світлотехнічною компанією, яка здійснює повний цикл виробництва – від наукових розробок до виготовлення компонентів і готової продукції.
Сьогодні основною нашою перевагою є світлодіодна продукція, яку ми ретельно перевіряємо на якість. Загальний товарний асортимент налічує понад 800 видів, в тому числі: лампи розжарювання спеціального та загального призначення, світлодіодні лампи, компактні та лінійні люмінісцентні лампи, автомобільні, лампи-фари, світильники та комплектуючі.
У даний час «ІСКРА» поставляє продукцію під власними торговими марками «Iskra», «Techlamp», «Sygnal», «Solio» та «Helios», які зареєстровані на ринку країн ЄС.
Орієнтованість на потреби клієнта та розуміння цінностей наших споживачів є основою стратегії Іскри як виробника і завдяки цьому споживачі понад 30 країн у Західній Європі та Америці надають перевагу продукції торгових марок компанії «ІСКРА».
Орієнтованість на потреби клієнта та розуміння цінностей наших споживачів є основою стратегії «Іскри» як виробника і завдяки цьому споживачі понад 30 країн світу, від Західної Європи до Китаю, надають перевагу продукції торгових марок компанії «ІСКРА».