EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

Лезард-Захід, Компанія

Україна, 79025, Львів
вул. Повітряна, 1
тел.: +380 50 434-67-77
+380 67 671-17-19
e-mail: lezardzahid@gmail.com
web:http://www.lezard-zahid.com.ua

Компанія «Лезард-Захід» є партнером групи компаній «Dernek Group» на території України. Група компаній «Dernek Group» – найбільший постачальник електронастановних виробів. На електротехнічному ринку з 2004 року. У 2007 році компанія «Dernek Group» відкрила власне виробництво електротехнічної продукції ТМ «Lezard» – розетки, вимикачі, подовжувачі, аксесуари, каучукові роз’єми, пластикові бокси під автомати, LED-панелі та LED-світильники, LED-прожектори. Нині офіси компанії знаходяться в Китаї, Туреччині, Росії, Україні і Казахстані.
У 2012-2013 роках почали експортувати товар до Білорусії, Грузії, Узбекистану, Азербайджану, Сербії, Алжиру, Албанії, Африки, Анголи, Ефіопії. Найближчим часом заключаються контракти з Прибалтикою, Македонією і Грецією.
Бренд зареєстрований в Туреччині, заводи розташовані в Китаї і в Туреччині. До України постачання товару здійснюються з Туреччини. Виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами. Потужності оснащені сучасним обладнанням провідних європейських виробників. Автоматизація виробництва, імпортна сировина, ретельний підбір і підготовка персоналу, кваліфікований інженерний склад, постійний контроль продукції з боку випробувальних лабораторій дозволяє випускати товар високої якості.
Вся продукція сертифікована. Індивідуальна упаковка містить інформацію про товар, штрих-код і повністю відповідає вимогам правил торгівлі.