EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2018

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

Інтер-Кабель, ТОВ

Україна, 04073, Київ
вул. Сирецька 25а, к. 105
тел./факс: +380 44 499-60-55
e-mail: director@inter-kabel.com.ua
web: http://www.inter-kabel.com.ua

Завдання ТОВ «Інтер-Кабель» – це забезпечення сучасною, високоякісною, сертифікованою кабельно-провідниковою продукцією та електротехнікою об’єктів будь-якої складності.
Наша місія – розвиток будівельного та енергетичного ринку. Ми робимо свій внесок у будівництво та реконструкцію найважливіших будівельних та енергетичних об’єктів на всій території України.
Продукція компанії користується широким попитом серед підприємств металургійної, нафтогазовидобувної, енергетичної, автомобільної, авіаційної, будівельної галузей промисловості.
Асортимент товарів, які поставляються компанією «Інтер-кабель» – це кабель для екстремальних умов експлуатації в гумовій ізоляції, гнучкий силовий кабель з ізоляцією із ПВХ і зшитого поліетилену, гнучкий кабель з листової або дротяною бронею, гнучкий контрольний кабель, гнучкий екранований контрольний кабель, монтажний провід, не поширює горіння бездимний і Безгалогенові силовий і контрольний кабель з і без екрану, вогнестійкий кабель, кабель середньої й високої напруги, монтажні корпусу і розподільні щити, електрофурнітура, силові роз’єми.