EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2018

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

HAKEL Ltd

Czech Republic, 500 03, Hradec Kralove
Bratri Stefanu, 980
тел.: +420 49 49 42 316
факс: +420 49 49 42 303
e-mail: obchod@hakel.cz, saal@ukr.net
web: http://www.hakel.cz

Компанія «HAKEL» заснована в 1994 році в м Градец Кралове Чеська Республіка. Сьогодні компанія впевнено займає лідируюче положення серед провідних світових виробників пристроїв для захисту від імпульсних перенапруг – ПЗІП, поміхоподавляющих фільтрів, газонаповнених металокерамічних розрядників і приладів контролю опору ізоляції в мережах з ізольованою нейтраллю.
З 1997 року система управління якістю компанії «HAKEL» сертифікована відповідно до вимог стандарту ISO9001. Виробництво компанії HAKEL оснащене сучасним технологічним, вимірювальним та випробувальним обладнанням, що дозволяє виготовляти продукцію, що відповідає міжнародним нормам і стандартам.
Контроль і випробування ПЗІП проводяться на всіх стадіях виробництва, у тому числі в спеціальній високовольтної лабораторії, що дозволяє кваліфіковано і достовірно оцінювати параметри УЗИП з метою повного виключення браку.
Компанія «HAKEL» випускає понад 600 типів УЗИП, призначених для захисту низьковольтних систем розподілу електроенергії до 1000 В, розподілених мереж апаратури промислової автоматизації, цифрових інтерфейсів передачі даних, сигнальних ліній систем управління і вимірювання, вторинних ланцюгів живлення, обладнання провідного і радіозв’язку та ін.
Офіційним представником фірми «Hakel» в Україні є ТОВ «НВП «САЕК», провідним напрямком діяльності якої є поставка повного спектру обладнання для автоматизації технологічних процесів і поставка електронних компонентів.