EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2018

ФКТ-Пріор, ПП

Україна, 79034, Львів
вул. Панаса Мирного, 24, к. 203
тел./факс: +380 32 245-40-45
тел.: +380 67 624-31-31
e-mail: fctprior@gmail.com
web: http://www.scat.com.ua

Компанія ПП «ФКТ-Пріор» відома на ринку України починаючи з 2010 року. Зараз ми є офіційним дистриб’ютором торгової марки «СКаТ» у Західному регіоні та займаємось гуртовими продажами електромонтажної продукції, постійно підтримуючи наявність позицій для оперативного постачання всього необхідного нашим постійним, а також потенційним клієнтам.
ТМ «SСаТ» – єдиний український виробник усього спектру продукції для прокладки кабельних трас: металорукави всіх типів і діаметру, металевих лотків з оцинкованої сталі вищого ґатунку, усіх необхідних аксесуарів для монтажу, а також має можливість завдяки власним розробкам програмного забезпечення у галузі проектування та розрахунків навантаження траси, значно полегшувати роботу проектним організаціям.
Завдяки своєчасному слідкуванню за тенденціями ринку електромонтажної продукції, вивченню його перспектив, продуманому формуванню широкого асортименту, гнучкій ціновій політиці, за роки свого існування, ми зарекомендували себе як надійний постачальник і партнер. Зараз лінійка продукції ПП «ФКТ-Пріор» налічує понад 2000 найменувань і постійно розширяється.
Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам своєю оперативністю, компетентністю, гнучкою політикою умов роботи та цін, покращити атмосферу ведення бізнесу не забуваючи про національний інтерес України, адже ТМ «SСаТ» –єдиний виробник з виключно українськими інвестиціями.